Кібербезпека

У сучасному світі одним з найцінніших активів практично будь-якої організації є інформація, а в основі практично всіх бізнес-процесів лежать інформаційно-комунікаційні технології і недостатня інформаційна безпека може привести до значних наслідків для бізнесу, аж до його повної зупинки.

Сьогодні захист інформаційних систем є обов’язковою умовою безпечного і надійного ведення бізнесу будь-якого підприємства.

Idealsoft пропонує рішення для інтегрованої корпоративної системи захисту, що знижує ризики втрати або витоку інформації, знижує витрати на впровадження та експлуатацію парку неоднорідних захисних систем, дозволяє запобігти і усунути наслідки вірусної атаки, відновити працездатність ІТ-інфраструктури і т.д.

Кібербезпека, яка швидко запобігає будь-яким загрозам, незалежно від їх масштабу, є гарантією захисту вашого бізнесу. Ми готові запропонувати вам найкраще рішення: Deceptive Bytes – рішення нового покоління для ВАС!

Ви можете переконатися в цьому самі – просто спробуйте БЕЗКОШТОВНО!

 

 

Хочете знати як? Просто запитайте нас!

 

Максимальний захист інформації та персональних даних в режимі он-лайн та офф-лайн Резервне копіювання та відновлення інформації Захист веб-сервісів, сканер вразливостей
Безпека вмісту в режимі реального часу