Xcitium – ПРОАКТИВНО ЗАПОБІГАЙТЕ АТАКАМ НА КІНЦЕВІ ТОЧКИ

 

 

 

 

Майже ніхто не може зупинити потрапляння шкідливих програм і програм-вимагачів у вашу мережу, але технологія XCITIUM запобігає кібератакам завдавати будь-якої шкоди завдяки принципу «нульової довіри» для всіх невідомих файлів і об’єктів під час виконання. Програми, запущені в захищеному віртуальному контейнері, не можуть вносити зміни в інші процеси, програми або дані в “реальній” системі кінцевих точок. Таким чином, атаки на кінцеві точки можуть бути нейтралізовані без будь-якої втрати продуктивності або зриву.

Мапа атак у реальному часі (перейти)

 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Xcitium використовує віртуалізацію на рівні ядра, що дозволяє кінцевим точкам запускати будь-які невідомі/ненадійні файли та програми віртуально, автоматично, на основі стандартних та/або користувацьких правил і політик безпеки. Функція ZeroDwell Containment передбачає інші стратегії виявлення з автоматизованим стримуванням без порушення продуктивності.

ZeroDwell, стримування «нульової довіри», дозволяє використовувати будь-які ненадійні (але нешкідливі) програми (вони ж «невідомі») з повною свободою дій, в той час як всі ненадійні (і потенційно шкідливі) додатки не можуть пошкодити ваш комп’ютер або дані. Загрози зловмисного програмного забезпечення та програм-вимагачів можуть потрапити на кінцеву точку, але з ZeroDwell Containment шкідливе програмне забезпечення та програми-вимагачі стають абсолютно нездатними пошкодити або зламати цю кінцеву точку або перемістити атаку через вашу мережу на інші хости або критично важливі активи.

• Усі невідомі файли миттєво та автоматично розміщуються у віртуалізованому захисному середовищі ZeroWell для негайних вироків та криміналістичного аналізу.

• Хмара вердиктів Xcitium оцінює всі невідомі файли, що містяться. Стримувані атаки більше не є загрозами! Безпечні файли просто звільняються від стримування!

• 0% клієнтів Xcitium коли-небудь зазнавали збитків від атак. За останні 4 роки більше 1 мільйона кінцевих точок клієнтів Xcitium не зазнали пошкоджень від зловмисників.

 

ZERODWELL – ЩО ЦЕ ТАКЕ

Технологія ZeroDwell надає послуги автоматичної ізоляції, які доповнюють вашу існуючу систему захисту кінцевих точок або безпеки. Цей окремий продукт включає в себе консоль управління SaaS, клієнтські агенти кінцевих точок, надання послуг від Xcitium Threat Research Labs (XTRL) і движок Verdict Cloud, службу виявлення безпеки файлів, яка використовується для оцінки ізольованих файлів і об’єктів для надання вердикту щодо невідомих загроз. ZeroDwell ліцензується за кількістю кінцевих точок в організації.

 

 

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

МИТТЄВА ВІРТУАЛІЗАЦІЯ СЕРЕДОВИЩА ВИКОНАННЯ. XCITIUM захищає спочатку на випередження, з відбором невідомих об’єктів, а потім поміщає їх в пісочницю, виконує криміналістику виявлення і винесення вердиктів. Це правильний спосіб захисту кінцевих точок і бізнесу.

Нульова довіра = Нульова загроза.

НІЯКИХ ЗАЙВИХ СПОВІЩЕНЬ ПРО ТРИВОГУ. Підприємства переповнені попередженнями про загрози та помилковими спрацьовуваннями, що робить майже неможливим виявлення та розслідування справжніх невідомих та прихованих загроз. Проблема вирішена: під час виконання ZeroDwell Containment просто ізолює ненадійні, невідомі об’єкти. Вердикти щодо безпеки файлів прості та остаточні. Нульовий стрес.

ВІДСУТНІСТЬ ІНФОРМУВАННЯ ЗЛОВМИСНИКА. Віртуалізація на рівні ядра Xcitium приносить невідомі, приховані загрози прямо в ізоляцію, де шкідливий файл або код можуть проявлятися без будь-якої можливості пошкодити кінцеву точку або інфраструктуру. І наша віртуалізація та аналіз/криміналістика не залишають артефактів, які могли б попередити атакуюче шкідливе програмне забезпечення про те, що воно знаходиться у віртуалізованому середовищі. Бінго! Нульові порушення.

ШВИДКІ І ДОСТОВІРНІ ВЕРДИКТИ. Аналіз і вердикти носять автоматичний характер, починаючи з моменту віртуалізації, для визначення того, чи є невідомий об’єкт шкідливим або безпечним. Команда експертів з безпеки Xcitium під керівництвом людини негайно включається щоразу, коли потрібен додатковий аналіз або подальша інтерпретація подій. Нульовий час простою.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ БЕЗПЕКИ КІНЦЕВИХ ТОЧОК. Технологія ZeroDwell
легкий, простий в установці і повністю сумісний з продуктами безпеки 3-го постачальника, такими як Sophos Endpoint Agent 2.20.11, Trend Micro Maximum Security 17.7 і Windows Defender. Наразі триває та триває додаткове тестування сумісності з постачальниками. Нульові пошкодження.

 

ЛІДЕР ГАЛУЗІ

Xcitium, раніше відомий як Comodo Security Solutions, використовується більш ніж 3,000 організаціями клієнтів і партнерів по всьому світу. Він був заснований з однією простою метою – покласти край кіберзлому. Запатентована технологія ZeroDwell Containment від Xcitium використовує віртуалізацію API ядра для ізоляції та нейтралізації загроз, таких як шкідливе програмне забезпечення нульового дня та програми-вимагачі, перш ніж вони завдадуть будь-якої шкоди. Xcitium ZeroDwell є наріжним каменем набору кінцевих точок Xcitium, який включає розширений захист кінцевих точок, виявлення та реагування кінцевих точок (EDR) та кероване виявлення та реагування (MDR). З моменту свого створення Xcitium мав нульовий послужний список пропущених атак при повному налаштуванні.