Програмне забезпечення / стандарт у сфері віддаленого доступу  (RFC 6143)

 

 

 

 

VNC Connect Enterprise

VNC Connect Professional

VNC Viewer Plus

Являє собою гнучкий і надійно захищений програмний інструмент віддаленого доступу, що відповідає потребам корпоративних користувачів з будь-яких галузей економіки.

Дозволяє працювати з додатками на всіх актуальних ІТ-платформах, підтримує мобільний функціонал.

Створено спеціально для забезпечення потреб компаній з урахуванням багатозадачності, властивої роботі сучасного офісу.

Основний фокус розробник зосередив на простоті та швидкості організації віддаленого управління критично важливими системами та додатками з використанням будь-яких пристроїв.

Дозволяє підключатися і контролювати Intel Core vPro по додатковому каналу.

Розроблене спільно Intel рішення дає змогу під’єднати навіть до вимкненого комп’ютера, або до комп’ютера з операційною системою, що не працює.

VNC Viewer Plus сумісний з Windows

 

 

VNC широко використовується в сотнях різних продуктів і додатків, від довідкових служб до створення віртуального середовища, доступний у величезній різноманітності настільних, мобільних і вбудованих платформ.

Дані про натискання клавіш і рухи миші, що виконуються користувачем на власному комп’ютері, передаються мережею на віддалений комп’ютер і сприймаються ним як дії з його власними клавіатурою і мишею. Інформація з екрана віддаленого комп’ютера виводиться на екрані комп’ютера користувача. Робота по VNC через інтернет з віддаленим комп’ютером, що знаходиться в протилежній точці світу, для користувача виглядає так, як ніби цей комп’ютер знаходиться безпосередньо перед ним.

На віддаленому комп’ютері має бути запущена програма-сервер (VNC server), яка відіграє роль клавіатури, миші та монітора, і обмінюється даними з комп’ютером користувача. Доступ до VNC-сервера може бути захищений паролем.

На комп’ютері користувача має бути запущена програма-клієнт (VNC client, VNC viewer), яка передає на віддалений комп’ютер інформацію про натискання на клавіші та рухи миші, отримує від нього зображення і виводить його на екран. VNC-клієнти існують для Windows, Linux, FreeBSD, MacOS і багатьох інших платформ. Є також VNC-клієнти для кишенькових комп’ютерів і мобільних телефонів. Під час запуску VNC-клієнта достатньо вказати DNS-ім’я або IP-адресу віддаленого комп’ютера, і пароль, якщо доступ до VNC-сервера захищений паролем.

Основний обсяг переданих по VNC даних припадає на графічну інформацію, що виводиться на екран. Для роботи потрібна ширина пропускання каналу від 32 Кбіт/сек до 2 Мбіт/сек. Для комфортної роботи в повнокольоровому режимі за роздільної здатності екрана 1024×768 швидкість каналу має бути 1-2 Мбіт/сек. При зниженні якості графіки, при зменшенні кількості кольорів і при деяких додаткових способах оптимізації, прийнятну зручність може забезпечити швидкість 128 Кбіт/сек. Канал займається повністю тільки під час оновлення великих ділянок екрана, під час друку тексту трафік помітно менший, а в інший час канал практично не використовується. Якщо під час передачі каналом виникають великі затримки передачі пакетів (повільні канали, супутниковий зв’язок, великі відстані), це спричиняє погіршення часу реакції на натискання клавіш і рух миші, що значно знижує комфортність роботи.

 


Где купить? По вопросам приобретения обращайтесь к нам


Exit mobile version