Про компанію

Надійність, лояльність, стабільність

 

Idealsoft – надійний дистриб’ютор та постачальник програмного забезпечення, ІТ-рішень та послуг, успішно працює на ринках України та Східної Європи з 2012 року.

Ми пропонуємо нашим діловим партнерам якісну продукцію відомих брендів, привабливі та унікальні умови продажів, акції та знижки, а перевірені часом правила ведення бізнесу допомагають уникнути «цінових воєн».

Компанія Idealsoft здійснює свою комерційну діяльність через ділових партнерів, до яких відносяться як національні, так і регіональні торгові мережі, власники незалежних магазинів і проектів, оптові компанії, інтернет-магазини, системні інтегратори, фахівці вузьких технологічних ніш і сегментів.

Основою роботи компанії з партнерами є надання ряду послуг на основі пропозицій рекомендованого набору якісної продукції, персонального сертифікованого фахівця, спеціальних фінансових і логістичних умов, а також спеціальних програм просування, маркетингу, реклами, інформаційно-технічної підтримки, навчання фахівців з продажу і сервісної підтримки.

Наша стратегічна мета

Щоб допомогти нашим клієнтам змінити свій бізнес на краще, спираючись на сучасні IT-технології. Ми прагнемо передбачати потреби клієнтів, розширюючи спектр пропонованих рішень і підвищуючи якість наших послуг.

Ми орієнтовані на довгострокові взаємовигідні відносини, тому беремо активну участь на всіх етапах реалізації проекту, стежимо за якістю завдань і орієнтуємося на відгуки партнерів. Також запрошуємо до співпраці системних інтеграторів та компаній, які працюють на ринку дизайнерських рішень.

Idealsoft – постачальник ІТ-рішень та послуг, що працюють на ринках Європи та Азії. Надійні відносини з виробниками програмного забезпечення та партнерами, гнучка політика надання товарів і послуг, ефективні методи організації робочого процесу забезпечують стабільний ритм роботи нашої компанії і мінімальні терміни доставки продукції.  

Ми допомагаємо нашим клієнтам у цифровому вигляді трансформувати свій бізнес та захистити їх від загроз кібербезпеки.

Наша команда – основа нашого бізнесу

Наша Компанія – це команда однодумців, яких об’єднує єдиний корпоративний дух і сприятлива атмосфера в колективі. які працюють разом для досягнення спільної мети і постійно вчаться новому.

Наші співробітники є найціннішим ресурсом компанії. Кожен з них є професіоналом своєї справи, але саме разом вони досягають спільної мети і постійно вчаться новому.

Знання, досвід і цілеспрямованість кожного співробітника забезпечують успішне ведення бізнесу і високий ступінь задоволеності клієнтів. Завдяки цим фактам ми є лідерами нашого ринку, а робота в сильній та успішній команді є важливим стимулом, який сприяє ефективній та ефективній роботі.

 

 


Exit mobile version