Безпечне керування паролями для співробітників, які працюють з будь-якого місця

 

 

 • Менеджер паролей
 • Комплексний контроль безпеки
 • Гибкая интеграция
 • Просте управління користувачами та звітність

 

Коли 80% порушень відбувається через паролі1, власні методи використання паролів залишаються найслабшим місцем безпеки компанії та можуть поставити під загрозу конфіденційні дані. Хоча співробітники просто хочуть ефективно працювати з будь-якого місця, підприємства повинні забезпечити належний контроль безпеки.

Для більш ніж 100 000 компаній, LastPass допомогає співробітникам, одночасно збільшуючи контроль і видимість за допомогою рішення для керування паролями, яким легко керувати та легко користуватися. LastPass дає співробітникам можливість легко створювати, захищати та ділитися обліковими даними, забезпечуючи при цьому захист за допомогою інфраструктури безпеки LastPass з нульовим розголошенням.

На додаток до керування паролями, LastPass пропонує додаткові функції безпеки, такі як єдиний вхід (SSO) зі спрощеним доступом до трьох хмарних програм і багатофакторну автентифікацію (MFA), яка захищає сховище LastPass і налаштовані програми єдиного входу.

 • Безпроблемний досвід співробітників

Простий і зручний у використанні менеджер паролів для поліпшення гігієни паролів співробітників і стану безпеки компанії.

 • Зручний обмін паролями

Безпечний і гнучкий спільний доступ для спільних команд – від ІТ до маркетингових груп – зберігаючи при цьому підзвітність. Використовуючи згенеровані паролі та скасовуючи доступ у режимі реального часу, LastPass гарантує, що дані компанії не залишаться зі співробітниками, які звільняються.

 • Гнучке, детальне управління

Маючи понад 100 настроюваних політик безпеки на вибір, консоль адміністратора є командним центром для забезпечення доступу співробітників по всій організації.

 • Інтеграція plug-and-play

Завдяки масштабованій автоматизованій інтеграції з каталогами користувачів LastPass спрощує адаптацію співробітників та офбординг, забезпечуючи безперебійну інтеграцію для Microsoft Active Directory, Microsoft Azure AD, OneLogin, Okta, Google Workspace, PingOne та PingFederate. Крім того, LastPass інтегрується з рішеннями для управління інформацією про безпеку та подіями (SIEM), щоб забезпечити більшу видимість мережі вашого бізнесу за допомогою розширених можливостей звітування та оповіщення. LastPass інтегрується зі Splunk, Azure Management (SIEM) та багатьма іншими.

 • Висока мобільність, швидкі результати

LastPass не тільки легко налаштувати та підтримувати, але й самостійні ресурси та вбудовані інформаційні панелі також допомагають адміністраторам із впровадженням і спілкуванням із працівниками, щоб підприємства могли досягти кращих результатів без додаткових послуг.

 • Корисна інформація з моніторингом мережі

Перестаньте турбуватися про витоки даних. LastPass відстежує облікові записи ваших співробітників і надсилає їм сповіщення, якщо інформація скомпрометована, щоб захистити їхні облікові записи.

 • Створений насамперед для безпеки

Ми безкомпромісні, коли справа доходить до безпеки даних. Дані користувача шифруються та розшифровуються на рівні пристрою, тому головний пароль – і конфіденційні дані, що зберігаються в LastPass – зберігаються в таємниці навіть від нас. Крім того, ви можете підвищити безпеку облікових записів LastPass за допомогою багатофакторної аутентифікації.

 

Ці функції забезпечують необхідний бізнесу контроль і зручність, яку очікують користувачі:

 

Центральна консоль адміністратора Консоль адміністратора пропонує автоматичне керування користувачами, політики, діагностичні дашбоарди тощо.
Універсальне управління паролями Спростіть доступ до всіх програм, а також створюйте та автоматично фіксуйте, зберігайте та заповнюйте облікові дані для будь-якого входу.
Інтеграція користувачів Автоматизуйте онбординг та офбординг, керування групами, федерацію тощо за допомогою Miscrosoft AD, Azure AD, Okta, OneLogin, Google Workspace, PingOne, PingFederal або спеціального API.
100+ політик безпеки Застосовуйте практичні поради та контролюйте поведінку паролів у всьому бізнесі.
Детальні звіти про безпеку Зв’яжіть дії з окремими особами за допомогою автоматизованої, детальної звітності, яка допоможе вашому бізнесу підтримувати відповідність. Пориньте ще глибше з інтеграціями SIEM, включаючи Splunk і Azure Sentinel.
Моніторинг Dark Web LastPass відстежує облікові записи ваших співробітників і надсилає їм сповіщення, якщо інформація скомпрометована, щоб захистити їхні облікові записи.
Комплексна вигода Співробітникам буде надано особистий обліковий запис LastPass, включаючи 5 додаткових ліцензій, якими можна поділитися зі своєю родиною чи друзями, надаючи захист паролем за допомогою LastPass.
Єдиний вхід Зробіть критично важливі бізнес-інструменти доступними для співробітників зі спрощеним доступом до необмеженої кількості хмарних додатків.

 

Додаткові пропозиції:

 

LastPass – Розширений єдиний вхід LastPass Single Sign-On спрощує доступ співробітників до необмеженої кількості хмарних програм, спрощуючи підготовку хмарних додатків для ІТ — все в тій самій програмі, якій вони довіряють зберігати свої паролі. Завдяки єдиному входу для пріоритетних програм і керування паролями для фіксації та захисту всього іншого, LastPass захищає кожну точку доступу та зручно підключає співробітників до їхньоїроботи.
LastPass – Розширена багатофакторна автентифікація Багатофакторна автентифікація LastPass захищає кожну точку доступу до вашого бізнесу. Від хмарних і застарілих програм до VPN і робочих станцій, LastPass MFA пропонує доступ без пароля, максимізуючи безпеку за допомогою настроюваних політик безпеки та технології адаптивної автентифікації. Додавши MFA LastPass, ваша компанія може захистити всі веб-входи, додавши перевірку кінцевих точок – і все це за допомогою одного, простого у використанні мобільного додатка.

 


Exit mobile version