Програмне забезпечення для перекладачів, здатне не тільки автоматизувати процес перекладу, але і створити всі необхідні умови для максимально ефективної роботи кожного фахівця.

 

 

Сьогодні продукція цієї компанії – це безкомпромісно якісне та продуктивне програмне забезпечення, яке можна легко адаптувати під індивідуальні потреби будь-якого користувача.

Однією з найважливіших цілей компанії є отримання постійного зворотного зв’язку та налагодження діалогу з користувачем. Такий підхід дозволяє досягти найвищої якості програмного забезпечення, до чого прагне компанія Atril.

Але ніхто не любить давати порожні обіцянки: користуйтеся повнофункціональними рішеннями Atril абсолютно безкоштовно протягом 30 днів, щоб по-справжньому оцінити їхню якість. Більш того, компанія намагається підтримувати всю свою продукцію, незалежно від року її випуску, актуальною і працездатною, своєчасно виправляти помилки і випускати оновлення.

Deja Vu X3 Professional

Deja Vu X3 Professional допомагає створювати повнофункціональні проекти, в які можна завантажувати необмежену кількість різноформатних і багатомовних файлів одночасно. Вони об’єднані в єдине середовище, яке автоматично зберігає вашу роботу, і підтримується інтерфейсом SmartView, який можна легко налаштувати.

В інтерфейс Déjà Vu X3 були внесені численні зміни для спрощення налаштувань і робочого процесу. Тепер є стартове вікно, що дозволяє створити проект в один клік. Тепер він заснований на інтерфейсі схеми Translation Memory і Term Base. Всі необхідні інструменти на постійній основі можна помістити в стрічку, що дозволяє миттєво приступити до роботи з будь-яким з них. Якщо потрібно більше місця, стрічку можна легко згорнути. Нові піктограми, що відображають доступні інструменти та функції, тепер більш очевидні та інтуїтивно зрозумілі.

Déjà Vu X3: нові функції

Серед того, що програма може робити вже зараз:

 • Миттєве виправлення орфографічних помилок за допомогою словників Hunspell
 • Візуальна панель для зміни зовнішнього вигляду тексту – тепер ви можете змінити шрифт прямо в програмі, надавши йому жирний або косий стиль, відредагувати його, додавши абзаци та пробіли.
 • Працювати з термінами буде набагато простіше за рахунок налаштувань автопошуку та аналізу відмінностей у даних.
 • Додано функцію Live Preview, яка дозволяє переглядати текстові файли, при цьому можна працювати відразу з декількома файлами і без MS Office на комп’ютері
 • Функція Source CONTEXT дозволяє здійснювати подібний багатоформатний попередній перегляд;
 • Безперервна перевірка орфографії та граматики, яка пропонується у спільному пакеті.
 • Всі фільтри були оновлені, і завдяки цьому файли будуть імпортуватися в додаток набагато швидше і вимагатимуть менше виконуваних скриптів, а також більше не знадобляться допоміжні програми для обробки вихідних файлів перед завантаженням їх у проект;
 • Програма надає повну інформацію про наявність оновлень відразу при запуску і здатна оновлюватися автоматично;
 • Фільтр, що відповідає за зіставлення даних з базами даних, був оновлений і тепер враховує тематику, особливості роботи клієнта і регіональний стандарт.

 

Dejа Vu X3 Workgroup

Deja Vu Workgroup версії X3 зберігає всі можливості попередньої версії Deja Vu Professional, але є і принципово нові функції, такі як DeepMiner і AutoWrite. Вони підтримуються сучасним інтерфейсом SmartView, а також усіма розумними функціями. Серед них попередній переклад, автопошук і автопоповнення баз даних, автоматична підстановка затвердженого фрагмента перекладу в усі аналогічні фрагменти тексту, словниковий запас і можливість зібрати повноцінний переклад з елементів, що зберігаються в базах даних. Він також підтримує перекладач GoogleTranslate, а також машини SQL Select і Execute.

DejaVu X3 Workgroup підтримує набір інструментів і функцій, які допомагають ефективно працювати з проектами, перекладати і вставляти елементи перекладу в існуючий документ, а також об’єднувати різні файли.

Графічний інтерфейс X3 також змінився. Тепер він набагато простіший і використовує більше візуальних елементів. Тепер ви можете створити проект одним клацанням миші в стартовому вікні з гранично зрозумілими схемами. Все це забезпечується новою структурою інтерфейсу: поєднанням пам’яті перекладів і бази термінів. Всі необхідні вам функції та інструменти легко переносяться в ящик інструментів, тому ви можете використовувати їх в будь-який час. При необхідності стрічку можна згорнути в рулон. Додані іконки, які стали ще простішими та зрозумілішими, ніж раніше.

Déjà Vu X3 тепер може:

 • використання словників Hunspell, правильне написання в режимі реального часу;
 • відформатувати текст за набагато простішою схемою – тепер не складе труднощів зробити його підкресленим, жирним, курсивом, додати пробіли, виправити друкарські помилки та вирівняти абзаци;
 • Тепер, за рахунок поліпшеного автопошуку, працювати з термінами і шукати відмінності стане набагато простіше;
 • Функції Live Preview та Source CONTEXT допомагають переглядати та представляти файли будь-якого формату, включно з декількома одночасно. При цьому не обов’язково мати програми, щоб їх відтворювати.
 • перевірка орфографії та граматики здійснюється безперервно, завдяки чому текст підтримується на високому рівні;
  Додані оновлені фільтри, які прискорюють імпорт файлів і працюють за рахунок скорочення виконуваних кодів, крім того, тепер можна імпортувати файли без попередньої обробки файлів такими програмами, як Quicksilver і YAML;
 • Додаток автоматично оновлюється, надаючи користувачеві інформацію про нову версію при кожному її запуску.
 • Зіставлення баз даних тепер здійснюється з урахуванням регіональних відмінностей і тематик.

 


Где купить? По вопросам приобретения обращайтесь к нам


Exit mobile version