Керування віддаленим робочим столом.

Програма, яка дійсно працює

 

Підключіться до комп’ютера віддалено, з іншого кінця офісу або з будь-якої точки світу. AnyDesk забезпечує надійні та безпечні підключення до віддаленого робочого столу для ІТ-фахівців та індивідуальних користувачів.

 

Увага! Суперакція!

 

 

Чому AnyDesk?

 

Неперевершена продуктивність

Низька затримка, швидке передавання даних, частота 60 кадрів на секунду – AnyDesk знає, наскільки це важливо під час роботи на віддаленому робочому столі. Ось чому інноваційний кодек DeskRT забезпечує низьку затримку навіть за високої роздільної здатності екрана або за пропускної здатності всього 100 кБ/с.

Створена для професіоналів, подобається всім

AnyDesk була спроектована і розроблена з урахуванням потреб ІТ-фахівців, і пропонує неперевершений сервіс для тих, кому потрібен швидкий, ефективний і надійний віддалений доступ.

Безпека за замовчуванням

AnyDesk використовує стандартну банківську технологію TLS 1.2 для забезпечення захисту вашого комп’ютера від несанкціонованого доступу та алгоритм асиметричного шифрування RSA 2048 для перевірки кожного з’єднання. Також сервери AnyDesk використовують телекомунікаційну технологію Erlang для максимального рівня надійності

Багатоплатформна підтримка

AnyDesk працює на різних платформах і операційних системах: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS і Android

 

ПРОДУКТи і ЦіНи =>

 


У хмарах чи на землі

AnyDesk пропонує максимальну гнучкість в адаптації до ваших вимог до безпеки та захисту. 

Cloud Solution

On-Premises Solution

Підходить для будь-якого розміру бізнесу Підходить для підприємств з індивідуальними політиками безпеки
  • Обслуговування та оновлення включені у вартість
  • Незалежна глобальна серверна інфраструктура
  • Надійний сервіс із часом безвідмовної роботи понад 99%
  • Доступні персоналізовані клієнти
  • Рішення, що налаштовується
  • Розширені можливості інтеграції API
  • Самостійна і самокерована ваша команда ІТ-фахівців
  • Дані залишаються в мережі вашої компанії

 

Ліцензія AnyDesk містить усі майбутні версії, ми не стягуємо додаткову плату за оновлення. Плата стягується тільки за одноразово активні робочі місця, незалежно від того, хто їх використовує.


AnyWhere. AnyTime. AnyDesk

 

Дистанційна робота з AnyDesk – залишайтеся мобільними та вільними

 

Забезпечення безперервності бізнесу

Рішення для віддаленої роботи гарантує, що ваш бізнес може тривати, незалежно від потенційних зовнішніх впливів, таких як блокування або несприятливі погодні умови. Швидке та гнучке реагування для підтримки персоналу, зберігаючи при цьому конкурентоспроможність – ваш план забезпечення безперервності роботи сприятиме успіху бізнесу за будь-яких обставин.

Підвищення продуктивності та задоволеності співробітників

Робота вдома підвищує продуктивність. Причина проста: працюючи вдома, співробітники можуть самі організувати свій робочий день. Вони більш гнучкі та менш напружені. Така гнучкість також підтримує корпоративну культуру балансу між роботою та особистим життям, яка має вирішальне значення для утримання і найму співробітників.

 

Вирішення проблем з будь-якого місця

Продуктивність

DeskRT – це розроблений нами інноваційний кодек, який є основою AnyDesk. Він стискає і передає графічні дані між комп’ютерами так, як не здатен жоден з конкуруючих продуктів.

Плавне виконання завдань, навіть зі смугою пропускання менше 100 кБ/с. Програма віддаленого робочого AnyDesk – вибір для регіонів із низькою швидкістю інтернету.

Насолоджуйтесь плавним переглядом на екрані, на 60 кадрах на секунду в локальних мережах і в більшості інтернет-з’єднань.

Час очікування в AnyDesk у локальних мережах становить менше 16 мілісекунд і тому не відчувається. AnyDesk справляється з додатками з обробкою великих обсягів даних, такими як CAD або редагування відео.

Виконуйте спільну роботу і спілкуйтеся з легкістю, чи то онлайн-конференції та презентації, чи то робота над одним і тим самим документом із будь-якої точки світу.

Наші сервери використовують телекомунікаційну технологію Erlang. Це означає, що низьке значення затримки, високий ступінь доступності та тривалий час безвідмовної роботи гарантовані.

 

Працюйте продуктивно

Гнучкість

Запустіть AnyDesk на обраній вами платформі, чи то Linux, Windows, Mac OS, FreeBSD, iOS або Android. Крім того, використовуйте мобільні додатки без додаткової оплати.

Доступ до Вашого комп’ютера з Вашого робочого місця, домашнього офісу або найближчого конференц-залу – це просто.

Потрібен неконтрольований доступ під час подорожі? Достатньо встановити пароль.

 

AnyDesk – надійна технологія

Безпека

Стандартна банківська технологія TLS 1.2 захищає ваш комп’ютер від несанкціонованого доступу.

Ми використовуємо ключі асиметричної криптосистеми RSA 2048 для перевірки кожного з’єднання.

Контролюйте можливість доступу до вашого комп’ютера, використовуючи білі списки довірених робочих місць. Завдяки цьому запит на встановлення з’єднання можна виконувати тільки з авторизованих робочих місць.

Необхідний повний контроль над вашими даними? Налаштування власної корпоративної мережі просте. Це дасть вам змогу працювати автономно і без доступу до Інтернету, оскільки відсутня необхідність встановлення з’єднання з нашими серверами.

 

AnyDesk – найкращі функції для вашої безпеки

Двофакторна аутентифікація

Запустіть AnyDesk на обраній вами платформі, чи то Linux, Windows, Mac OS, FreeBSD, iOS або Android. Крім того, використовуйте мобільні додатки без додаткової оплати.

Доступ до Вашого комп’ютера з Вашого робочого місця, домашнього офісу або найближчого конференц-залу – це просто. Потрібен неконтрольований доступ під час подорожі? Достатньо встановити пароль.

Для передачі файлів між комп’ютерами просто скопіюйте і вставте, або використовуйте нову вкладку перенесення.

AnyDesk підтримує клавіатури різних країн і доступна більш ніж 28 мовами – ідеально для команд і приватних осіб по всьому світу.

Режим конфіденційності

Затемніть екран, над яким ви працюєте віддалено в режимі конфіденційності. Це дуже корисно, якщо вам доводиться обслуговувати пристрої, видимі для публіки, або якщо ви працюєте вдома і отримуєте доступ до свого офісного комп’ютера віддалено із загальнодоступного офісного приміщення. Це запобігає доступу неавторизованих осіб до конфіденційних даних і документів, над якими ви працюєте.

Список контролю доступу та блокування пристрою

AnyDesk допоможе вам контролювати доступ до вашого пристрою. Створіть білий список, в якому будуть дозволені тільки авторизовані адреси для підключення до вашого пристрою. Запити на сеанс від невідомих і небажаних користувачів будуть автоматично відхилятися.

Дозволи

Коли ви отримуєте запит на сеанс, ви можете призначити точно визначені авторизації користувачеві, який запитує доступ, ще до початку сеансу. Хочете просто поділитися своїм екраном? Відмовтеся від використання миші та клавіатури, буфера обміну та багато чого іншого, щоб жоден неавторизований користувач не зміг переглянути документи на вашому пристрої або скопіювати файли.

 

Адміністрування – для Вас немає неможливих завдань

 

Керування контактами

Відстежуйте контакти і підключення за допомогою вбудованої адресної книги і дивіться, хто в мережі, не підключаючись.

Автоматичне розгортання

Використовуйте пакет MSI для автоматичного розгортання AnyDesk на декількох комп’ютерах і налаштування всієї необхідної конфігурації. Або використовуйте інтерфейс командного рядка для створення власного сценарію встановлення.

Панель онлайн-адміністрування

Простий доступ до ліцензій, налаштувань, журналів сеансів. Можливості експорту та автоматичне виставлення рахунків.

Детальний звіт про сеанси

Отримуйте просту та точну платіжну інформацію за допомогою автоматичного виставлення рахунків через REST API та вбудовані рішення для управління ІТ-послугами, такі як Remote Desktop Manager або TANSS.

 


Де купити? Для запитів щодо придбання звертайтесь до нас