AnyDesk – суперакція!

Шукаєте швидке та надійне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу? Отримайте програмне забезпечення для віддаленого робочого столу, якому довіряють мільйони користувачів по всьому світу, тепер з ексклюзивною знижкою 30%!

За допомогою AnyDesk ви можете безпечно отримати доступ до робочого комп’ютера з будь-якого місця, співпрацювати з колегами в режимі реального часу і підвищити свою продуктивність. Не пропустить цю можливість працювати розумніше і швидше. Купуйте зараз зі знижкою 30%!

Так навіщо чекати? Скористайтеся цією обмеженою за часом пропозицією та отримайте AnyDesk зі знижкою 30% вже сьогодні!

Не пропустить цю чудову пропозицію!

Solo Standard Advanced
Для індивидуальних користувачів Для невеликих компаній Широкий вибір додаткових функцій для великиго бізнесу

12,90 EUR

25,90 EUR

67,90 EUR

9,03 EUR

18,13 EUR

47,53 EUR

на місяць (оплачується щорічно) на місяць (оплачується щорічно) на місяць (оплачується щорічно)

 

 

Не знаєте що таке AnyDesk? Завантажте безкоштовно версію для персонального використання:

Не зволікайте, зв’яжіться з нами! У нас є ще багато пропозицій для вас!

 

Отримайте знижку 30% на всі продукти AnyDesk для всіх кінцевих користувачів. Не пропустіть цей шанс захистити свій віддалений доступ та потреби у співпраці за допомогою найкращого рішення на ринку. Купуйте та встановлюйте  AnyDesk і відчуйте швидший та безпечніший віддалений доступ з будь-якого місця та на будь-якому пристрої. Програмні інструменти AnyDesk допоможуть безпечно підключитися до віддаленого робочого столу.

AnyDesk – це високопродуктивний віддалений робочий стіл з низьким рівнем затримок! Низька затримка, швидка передача даних, частота кадрів 60 к/с: ми знаємо, наскільки це важливо при роботі на віддаленому робочому столі. Ось чому наш інноваційний кодек DeskRT гарантує низький рівень затримки навіть при високій роздільній здатності екрану або пропускній здатності до 100 кБ/с. AnyDesk працює на різних платформах та операційних системах: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS та Android, тож AnyDesk можуть застосовувати користувачі будь-яких сфер діяльності, не тільки IT-фахівці.


Потрібна додаткова інформація?