Perforce

Керування проектами та централізований контроль версій

 

 

Гібридна платформа Perforce Software Version Management – це швидке, масштабоване, безпечне та надійне рішення для управління версіями та для співпраці. Perforce пропонує швидкі та ефективні робочі процеси, оптимізацію для великих автоматизацій, підтримку майданчиків для корпоративних команд і безпечне глобальне поширення інновацій.

 

 

Система Perforce має клієнт-серверну організацію і дає змогу одночасно керувати кількома проєктами, створюючи для кожного проєкту свій репозиторій.

Perforce – кросплатформна система. Існують версії, здатні працювати під управлінням операційних систем Unix, Mac OS X, Microsoft Windows.

Для роботи з системою контролю версій можна використовувати як консоль, так і спеціально розроблений графічний інтерфейс.

Серйозну перевагу Perforce’у дає можливість інтегруватися з безліччю засобів розроблення програмного забезпечення і такими додатками, як Autodesk 3D Studio Max, Maya, Adobe Photoshop, Microsoft Office, Eclipse, emacs і багатьма іншими.

Інша важлива перевага – система маппінгів – набір масок файлів, прив’язаних тільки до цієї версії. Уявити важливість функції можна на прикладі проекту розробки ігор:

проєкт “Гра” складається не тільки з вихідного коду рушія, а й містить ще – вихідний арт (моделі, текстури…), шейдери (вихідний текст, параметри матеріалів, скомпільований з усього цього байткод), звук (як вихідний, так і підсумковий), утиліти та їхній вихідний код. Аналоги Perforce зберігають елементи окремо, що ускладнює як процес самої збірки, так і пошуки початкових кодів за вже зібраною грою; різні типи сховищ вимагають різної інтеграції в інструменти та процеси. Perforce дає змогу версувати всі елементи Проєкту разом. У разі виникнення помилок у Проєкті, Perforce дає змогу “відкотитися” до останньої робочої ревізії без перезапису робочих елементів Проєкту, що істотно прискорює синхронізацію й оптимізує розмір сховища.

Підтримка можливості створення гілок версій проєкту, гнучко керувати ними, об’єднувати, відкочуватися до попередніх ревізій, – робить Perforce висококонкурентноздатною системою і сприяють її широкому поширенню.

Аналітика Perforce Insights – інструмент для представлення важливої інформації про стан проєкту, код, продуктивність команд. Insights відображає графічне представлення такої інформації. Метрики абсолютно різні, ба більше, вони кастомізуються за допомогою API.


Где купить? По вопросам приобретения обращайтесь к нам


Exit mobile version