Віддалений доступ

– Як отримати якісну допомогу від професіонала через інтернет?
– Як управляти іншим комп’ютером через інтернет?
– Як працювати на комп’ютері віддалено через інтернет?
– Як провести дистанційну презентацію, конференцію?

Для вирішення цих проблем найкраще використовувати програму віддаленого доступу, за допомогою якої можна управляти чужим комп’ютером як своїм через інтернет, даючи при цьому пояснення голосом або в чаті. Програм віддаленого доступу досить багато, але Idealsoft пропонує заслужено популярні програми AnyDesk.

Основне призначення програм – управління віддаленим комп’ютером. Принцип роботи програмного забезпечення простий – після установки будь-який з цих програм на обидва комп’ютера, між якими потрібно встановити з’єднання, програма присвоює цьому комп’ютеру постійний ID (ідентифікаційний код) і тимчасовий пароль, які видно в головному вікні програми відразу після її запуску.

Якщо ви надасте свій ідентифікатор і тимчасовий пароль своєму партнеру, він зможе підключитися до вашого комп’ютера та керувати ним, і ви побачите все, що ваш партнер робить на вашому комп’ютері, аж до рухів курсору миші.

Одноразовий пароль, дійсний лише для одного сеансу підключення, добре захищає комп’ютер від несанкціонованих підключень. Але якщо вам потрібно, наприклад, періодично керувати своїм офісним комп’ютером з дому (або навіть «на ходу» зі смартфона), то для цього ви можете встановити ще один постійний пароль, який будете знати тільки ви.

Програми надзвичайно зручні… Дуже багато можливостей і продумана буквально кожна деталь. Недарма більше 200 мільйонів користувачів по всьому світу використовують AnyDesk!

 

Засоби віддаленого доступу