ZWCAD увійшов до списку найкращих програмних продуктів G2 2024 року в списку продуктів CAD і PLM

ZWCAD увійшов до списку найкращих програмних продуктів G2 2024 року в списку продуктів CAD і PLM

Category : ZWCAD , Всі новини

ZWSOFT, надійний постачальник комплексних рішень CAx (CAD/CAE/CAM), з гордістю повідомляє, що його флагманський продукт ZWCAD був названий на G2 Best Software Awards 2024, посівши #14 місце в списку продуктів CAD і PLM. Це престижне визнання підкреслює прагнення ZWSOFT надавати високоякісні, професійні рішення САПР для дизайнерів та інженерів у галузі архітектури та архітектури та виробництва.

Як найбільший і найнадійніший у світі ринок програмного забезпечення, G2 щороку відвідують 90 мільйонів покупців програмного забезпечення. Щорічна премія Best Software Awards оцінює найкращі світові компанії-розробники програмного забезпечення та продукти на основі автентичних, своєчасних відгуків реальних користувачів. Тільки програмне забезпечення, яке надає величезну цінність і розвиває спільноту, піднімається в рейтингу Best Software Awards. Менше 1% від усіх вендорів на G2 потрапили до цьогорічних списків.

«Ми дуже раді, що G2 відзначила нас у номінації Best Software Awards 2024», — сказала Айріс Чен, глобальний менеджер із бренд-комунікацій ZWSOFT. «Ця нагорода є свідченням нашого невпинного прагнення до досконалості та нашої відданості наданню нашим користувачам найкращих рішень САПР».

Крім того, ZWCAD постійно демонструє своє лідерство в категорії CAD, будучи визнаним лідером у категорії CAD G2 протягом чотирьох сезонів поспіль у 2023 році. Ця стабільна продуктивність є чітким показником надійності, зручності використання та надійних функцій програмного забезпечення, які задовольняють потреби професіоналів у різних галузях.

Заглядаючи в майбутнє, ZWSOFT прагне продовжувати інновації та вдосконалення, гарантуючи, що ZWCAD залишатиметься в авангарді індустрії САПР. Компанія прагне надавати зручні інтерфейси, надійні функції та виняткове обслуговування клієнтів, щоб підтримати своїх користувачів у досягненні їхніх дизайнерських та інженерних цілей.


Потрібна додаткова інформація?