КІБЕРБЕЗПЕКА, ЩО ПРАЦЮЄ НА ВАС

 

 

БЕЗПЕКА – ЦЕ НЕ ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ, ЦЕ ПОДОРОЖ

Як ви можете переконатися, що ваша організація завтра буде більш безпечною, ніж сьогодні?

 

ІТ-середовища стають складнішими. Атаки посилюються. Ваші команди борються з різними інструментами, щоб керувати всім і захищати все. Ваші шанси потрапити в заголовки про порушення стрімко зростають.

 

Усуньте сліпі зони та подолайте складність, щоб  ефективніше зменшити ризик порушення.

Захистіть критично важливу інформацію, яку ви зберігаєте — і транспортні засоби, які використовуються для доступу до неї, — усунувши прогалини між різними системами безпеки. Захистіть свою організацію від усіх основних поверхонь атак: даних, ідентифікаційних даних та інфраструктури.

 

БЕЗПЕКА ДАНИХ
Дані – це те, що шукають загрози, тож переконайтеся, що ви можете їх належним чином захистити.
БЕЗПЕКА ІДЕНТИФІКАЦІЇ
Ідентичність — це новий периметр. Захистіть ідентифікаційні дані користувачів і адміністраторів, щоб захистити свої дані та системи.
БЕЗПЕКА ІНФРАСТРУКТУРИ
Захистіть усе: від кінцевих точок до серверів і від центру обробки даних до хмари.

Успішна подорож залежить від хорошої дорожньої карти.

Створіть надійний процес, щоб керувати та вимірювати свій прогрес.

Щоб досягти цілей безпеки, вам потрібна чітка та ефективна стратегія. Netwrix може допомогти вам на кожному етапі вашого шляху до безпеки, а вибір інтегрованих рішень спростить роботу, усунувши сліпі зони.

Портфоліо Netwrix забезпечує повний спектр функцій кібербезпеки:

 

 

ІДЕНТИФІКУВАТИ
Які дані є конфіденційними?
Які облікові записи становлять ризик і чому?
Які прогалини роблять нас уразливими до загроз?
ЗАХИСТИТИ
Як ми можемо забезпечити дотримання найменших привілеїв?
Як ми можемо мінімізувати ризики, пов’язані
з обліковими записами адміністратора?
Як ми можемо запобігти небезпечним змінам?
ВИЯВИТИ
Хто має доступ до конфіденційних даних?
Чи є якісь неналежні дії користувача?
Чи всі зміни конфігурації схвалено?
ВІДПОВІСТИ
Чи потрібно повідомляти про порушення даних?
Як ми можемо швидше реагувати на загрози?
Як стався інцидент?
ВІДНОВИТИ
Які дані потрібно відновити?
Як ми можемо скасувати неправильні зміни AD?
Як можна було заблокувати інцидент раніше або взагалі запобігти?
КЕРУВАТИ
Який рівень ризику моїх даних і як він змінився?
Чи можемо ми продемонструвати безпеку конфіденційних даних і відповідність конфіденційності?
Чи можемо ми забезпечити безперервність роботи та дотримуватися правил і політик?

Отримайте комплексний захист, який вам потрібен

Сучасні ІТ-екосистеми є складними, але кожен елемент середовища все одно потребує захисту та постійного моніторингу. Це включає всі різні типи даних, які ви зберігаєте та обробляєте, програми, якими ви користуєтеся, і всі ваші робочі станції, сервери та мережеві пристрої. Netwrix пропонує інтегрований набір рішень, який охоплює все.

Рішення

 

Управління доступом до даних Програмне забезпечення для керування доступом до даних

Зведіть до мінімуму ймовірність витоку даних, визначивши найважливіші дані, обмеживши кількість облікових записів із правами доступу до цих даних і підтримуючи цей стан для постійної безпеки інформації.
Захист від програм-вимагачів Програмне забезпечення для захисту ваших даних від викрадення

Програмне забезпечення-вимагач є однією з найпоширеніших і найпідступніших кіберзагроз сучасного світу, з новими та більш складними штамами та версіями, які з’являються щодня. Завдяки програмному забезпеченню-вимагачу Netwrix ви можете значно знизити ризик зараження програмним забезпеченням-вимагачем, відловити та зупинити атаку, яка пройшла наскрізь — до того, як вона викраде ваші дані та зруйнує ваш тиждень або навіть закриє ваш бізнес.
Керування привілейованим доступом Мінімізуйте ризики від дій адміністратора за допомогою програмного забезпечення для керування привілейованим доступом

Цілих 74% випадків витоку даних починаються зі зловживання привілейованими обліковими даними. Не залишайте привілеї доступними для зловмисників для компрометації та інсайдерів для неправомірного використання. Натомість знайдіть постійні привілейовані облікові записи та замініть їх тимчасовим доступом на вимогу.
Безпека Active Directory Наскрізне рішення безпеки Active Directory

Windows Active Directory є основною мішенню для зловмисників, які прагнуть отримати доступ до ваших важливих даних та ІТ-інфраструктури . Дійсно, за оцінками Microsoft, щодня атакують 95 мільйонів облікових записів AD. Рішення безпеки Netwrix допомагає захистити ваш Active Directory від кінця до кінця — від виявлення та усунення прогалин у безпеці до виявлення та реагування на загрози до швидкого відновлення після інцидентів безпеки, щоб мінімізувати час простою та вплив на бізнес.
Виявлення загрози ідентифікації та реагування РІШЕННЯ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ЗАГРОЗ

Ідентифікації та реагування (ITDR)

Атаки на основі ідентифікації зростають. Під час цих атак зловмисники захоплюють ідентифікаційні дані законних користувачів, щоб скомпрометувати системи, переміщуватися всередині мереж і отримувати більш високі рівні доступу. Традиційні інструменти часто не можуть розрізнити звичайних користувачів і зловмисників.Рішення Netwrix ITDR забезпечують виявлення в режимі реального часу навіть складних загроз вашій системі ідентифікації ключів — Active Directory — разом із автоматизованими діями реагування для швидкого локалізації таких загроз і комплексними можливостями відновлення.
Управління ідентифікацією та адміністрування Ідентифікаційне управління та адміністрування (IGA) 

Щоб захистити свої дані, вам потрібно забезпечити безпеку та ефективне керування цифровими ідентифікаторами, які постійно розширюються. Рішення Netwrix IGA допоможе вам реалізувати підхід нульової довіри, щоб зменшити ризик, підвищити продуктивність і оптимізувати відповідність. Розроблене відповідно до потреб організації, рішення адаптується в міру зростання вимог.
Безпека пароля Рішення для керування корпоративними паролями для захисту ваших паролів

Переважна більшість інцидентів безпеки починається з зламаних облікових даних. Завдяки рішенням Netwrix для керування паролями ви можете зменшити ризик дорогого злому, простоїв і порушень відповідності. Швидко встановлюйте ефективні, але гнучкі політики, які вимагають від кожного використання надійних унікальних паролів, і зробіть для них надзвичайно легким дотримання цих політик. Тоді розслабтесь і насолоджуйтеся швидким прийняттям рішення та кінцем турбот, пов’язаних із паролем.

Управління даними ВІЗЬМІТЬ ПІД КОНТРОЛЬ СВОЇ ДАНІ

Виявляйте інформаційні активи під час їх збирання чи створення, визначайте рівень їх конфіденційності та оголошуйте відповідні документи як записи. Таким чином ви зможете контролювати ситуацію та визначати, чи збирає ваша організація більше даних, ніж потрібно.

Запобігання втраті даних Захистіть кінцеві точки за допомогою
програмного забезпечення для запобігання втраті даних із кількох ОС

Захистіть свої конфіденційні дані в усіх основних операційних системах за допомогою нашого
вдосконаленого програмного забезпечення DLP кінцевої точки.
Платформа безпеки даних Виявляйте ризики безпеки та захищайте конфіденційні дані

Порушення даних може статися з будь-якою організацією. Рішення Netwrix можуть допомогти вам виявити та зменшити ризики, пов’язані з конфіденційними даними, завчасно пом’якшуючи їх надлишок і допомагаючи вам оперативно виявляти порушення правил і підозрілу поведінку користувачів.

Аудит і комплаєнс

Рішення для аудиту відповідності, які задовольняють аудиторів і захищають підприємство

Рішення Netwrix мінімізують час і стрес, пов’язані з підготовкою до аудиту, і дають змогу швидко відповідати на спеціальні запитання під час аудиту відповідності. Більше того, ви отримуєте значну цінність, крім простої відповідності, завдяки наскрізній безпеці!
eDiscovery Програмне забезпечення eDiscovery, яке зменшує навантаження на юридичні та внутрішні розслідування

Сьогодні організації часто мають терабайти або навіть петабайти електронно збереженої інформації (ESI). Будь-яке з них може мати відношення до судової справи, що може зробити будь-який проект електронного відкриття важким завданням як для юристів, так і для ІТ-команд. Якісне рішення eDiscovery може допомогти зняти тиск. Він виявить і класифікує дані, які ви зберігаєте, щоб вам було легше збирати необхідні документи та надсилати їх для перевірки та виробництва, коли виникає судова справа.

Управління записами

Програмне забезпечення для керування записами – це більше, ніж просто платформа

Незалежно від того, використовуєте ви нове програмне забезпечення для керування записами чи бажаєте покращити поточне, ви стикаєтеся з деякими загальними проблемами. Зокрема, вам потрібно переконатися, що ваш RMS не зберігає жодної неправильно заповненої інформації та жодних записів немає. Інакше перевірки відповідності стануть кошмаром, юридичний відділ не дасть вам перерви, а користувачі розчаруються в пошуку потрібних їм даних. Поверніть собі контроль за допомогою Netwrix Data Classification. Він може автоматично класифікувати цифрові документи, послідовно й точно оголошувати їх як записи та направляти їх безпосередньо на вашу платформу керування документами, щоб ви могли відповідати юридичним і нормативним вимогам, підвищувати ефективність роботи співробітників і, нарешті, вчасно повернутися додому для змін.