Bohemian Coding SKETCH

Редактор векторної графіки Sketch – один з основних інструментів графічного дизайну для користувачів Apple ПЗ за набором можливостей

 

 

Bohemian Coding – розробник затребуваної продукції для дизайну Sketch. Нею задоволені всі, хто працює на Mac, має справу переважно з інтерфейсами і має поняття, як програмісти працюють з вихідними файлами формату “.sketch” тощо.

Сьогодні просто нереально розробляти сучасні програми, не користуючись послугами дизайнера. Водночас, цей фахівець потребує якісного програмного забезпечення.

Щоб створювати якісний дизайн, дизайнери часто користуються Adobe Illustrator та іншими професійними графічними редакторами. І як же раді були користувачі, зустрівши це спеціалізоване рішення від Bohemian Coding.

Адже продукт компанії у вигляді Sketch являє собою один з найкращих векторних редакторів під Mac OS X! Світ побачила вже і шоста версія векторного редактора Sketch 6, який, перш за все, покликаний допомагати творцям графіки для програм.

Новий варіант програми відрізняється особливою спеціалізацією. Тобто його “начинили” всім найнеобхіднішим для створення графіки під час розробки програм.

Формат файлів у програмі сумісний з їхньою іншою розробкою – SketchPad, що працює на iPad.

Для прискорення процесу створення зображення, найчастіше використовувані форми можна зберегти, і використовувати їх знову. Також можна підключати модулі з формами, створеними іншими користувачами.

Оскільки Sketch працює тільки з векторами, розмір яких можна змінювати, то розмір полотна в програмі не має обмеження. При створенні кількох проєктів, їх усі можна об’єднати в одному файлі у вигляді сторінок, на які можна перемикатися.

Sketch використовується здебільшого для проектування користувацького інтерфейсу та UX мобільних застосунків і веб-сайтів. Файли, розроблені в Sketch, зберігаються у свій власний формат .sketch.

Конструкції також можуть бути збережені в популярних форматах PNG, JPG, TIFF, WebP тощо. Проекти, створені в Sketch, використовуються інженерами додатків для розробки мобільних додатків, а розробники веб-сайтів перетворюють проекти на веб-сайти.

 


Где купить? По вопросам приобретения обращайтесь к нам