Izotope

Інтелектуальна технологія iZotope дозволяє музикантам, музичним продюсерам і звукорежисерам зосередитися на своїх основних завданнях, а не налаштовувати апаратне забезпечення та навчатися роботі з програмним забезпеченням. iZotope, Inc. вдалося створити першокласні програмні інструменти, плагіни, апаратне забезпечення та мобільні додатки, відзначені багатьма нагородами, для високоякісної обробки аудіо. А тепер ще й з використанням ШІ:

Завантажити плагіни на основі ШІ

Таких результатів компанія досягла завдяки використанню машинного навчання та розробці інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу для своїх продуктів.

 •  


  RX Post Production Suite

  RX – один із найкращих інструментів для обробки та відновлення аудіозаписів. Він створений на основі результатів, отриманих в ході ґрунтовних досліджень в області цифрової обробки звуку і машинного навчання. RX має вражаючий функціонал для постпродакшну та використовує різні інновації (для ізоляції діалогів, шумозаглушення та періодичного низькорівневого видалення шуму).

  З його допомогою також можна легко обробляти музику і видаляти небажані шуми з треків (зітхання, клацання, дихальні звуки і т.д.), а також відновлювати записи, які були перервані, наприклад, через відключення мікрофона.

  Інноваційні можливості обробки аудіо:

  Реставрація. Зробити те, що ще рік тому вважалося неможливим завдяки RX.
  Створення міксів. RX виводить мікшерінг на абсолютно новий рівень.
  Мастеринг аудіозаписів. Експериментуйте з новими способами освоєння своїх треків.

  Потужність у поєднанні з повною гнучкістю:

  RX є ідеальним вибором для тих, хто хоче ефективно відновлювати та обробляти аудіозаписи. Цей інструмент був розроблений на основі результатів ґрунтовних досліджень у галузі цифрової обробки сигналів, а також застосування технології машинного навчання.

  RX пропонує величезну кількість технологій і можливостей для постобробки (ізоляція діалогів, придушення перешкод і шумів, видалення переривчастих низькорівневих шумів), очищення (видалення випадкових звуків, клацань) і відновлення звуку (наприклад, після того, як запис переривається через апаратні проблеми).

  RX – це досконалий та універсальний інструмент, який дозволяє досягти рівня якості, який ще недавно здавався недосяжним.

  Основні переваги iZotope RX:

  Проривні технології. Створюйте музичні шедеври та високоякісний аудіоконтент за допомогою інноваційних RX-рішень.
  Великий набір інструментів. Ця програма пропонує величезну кількість можливостей для роботи зі звуком, які не мають аналогів на ринку.
  Інновації в обробці сигналів. Отримайте гарантовано чистий, якісний та нормований звук під час реставрацій.

  Ключові особливості:

  • Dialogue Denoiser дозволяє зменшити сторонні шуми та звукові перешкоди під час запису діалогів у режимі реального часу. Створюйте якісний аудіоконтент завдяки швидкому та зручному інструменту, не відриваючись від основного робочого процесу.
  • Dereverb – нове рішення для зменшення ревербераційного ефекту, що переважає в інструментальному та вокальному аудіо. Легко ущільнюйте треки через налаштування приміщень Dereverb.
  • Insight – один із плагінів розширеного комплекту RX Advanced. Він надає все необхідне для ефективного аналізу аудіозаписів та перевірки відповідності чинним стандартам гучності.
  • Asymmetric Declip: проводьте точне декліпування аудіо. Покращуйте якість звуку всього за пару кліків за допомогою окремих порогів декліпування та оптимальних налаштувань для певного типу хвилі.
  • Оновлення модуля Declick: тепер виявлення та видалення глухих та неоднорідних шумів стало ще ефективнішим завдяки новим налаштуванням Click Widening та Frequency Skew.
  • Удосконалений Azimuth-контроль: керуйте тимчасовими розбіжностями стереоканалів, використовуючи інноваційні технології для аналізу та припасування часу.
   Витяг центрального каналу: дозволяє досягати ідеального придушення шуму при обробці стерео-каналів моно-записів. Відмінно підійде для стерео-обробки (A/D) моно-записів, відтворення моно-звуку у стерео-форматі та відділення вокалу від стерео-музики.
  • Пітч-контурування: обробляйте аудіо зі змінною швидкістю відтворення, використовуючи універсальний семплінг – відмінне рішення для роботи з вініловими та плівковими записами.
  • Оновлений інструмент для збільшення часу та висоти тону.
  • Поліпшено оптимізацію функції Leveler, яка за допомогою інтелектуальних технологій дозволяє керувати «артефактами» зітхань і де-есінгом вокалу: вирізуйте, зменшуйте та підсилюйте звуки дихання, автоматично знайдені програмою (входить лише до пакету Advanced)
  • Новий AmbienceMatchAudioSuite-плагін для обробки циклів, поділу мови та аудіофону (входить лише до пакету Advanced).
  • De-plosive – унікальне рішення для очищення записів мови від шумів (входить лише до пакета Advanced).
  • InstantProcess — зручна функція для прямої роботи з аудіодоріжками, що дозволяє буквально «прати» шуми та виправляти багато інших проблем.
  • Окремий модуль для усунення спотворень, звуків на тлі тощо.
  • Інтегруйте або синхронізуйте RX Audio Editor з необхідною DAW-системою або NLE-timeline за допомогою функції Seamless Integration.
  • Нові можливості редагування в ручному режимі та підтримка Clip-by-clip для рішень Avid.
  • De-reverb тепер дозволяє видаляти чи погашати реверберацію фонових звуків.

   

Останнє оновлення:

 • Автоматично видаляйте перешкоди, кліпи та інші сторонні звуки.
 • Оптимізуйте інтонацію мови, щоб зберегти або підвищити рівень продуктивності.
 • Реміксуйте вокал, ритми та перкусію.
 • Вимкніть і відокремте вокал від стереозаписів.
 • Виправлена помилка з відтворенням об’ємного звуку в Dolby Atmos

RX Advanced. RX  оснащений передовими технологіями постпродакшну, такими як шумозаглушення мікрофона, ізоляція діалогів і низькорівневе періодичне усунення шуму.

Регулювання гучності RX. RX Loudness Control ефективно проаналізує та зробить мікс сумісним із будь-яким глобальним стандартом гучності, а потім миттєво згенерує звіт про гучність у відповідному форматі CSV.

 


iZotope Insight. Insight надає повний набір інструментів для аналізу та вимірювання звуку, які ідеально підходять для візуалізації змін, внесених під час мікшування та мастерингу, усунення проблемних міксів та забезпечення відповідності стандартам гучності мовлення.

Завдяки своїй гнучкості, Insight відмінно масштабується під будь-які завдання, що дозволяє завжди контролювати параметри моно і стерео доріжок прямо під час роботи над ними.

Основні функції:

 • Швидко знаходьте неправильно налаштовані аудіозаписи за допомогою спливаючих повідомлень і будильників у вікні плагіна.
 • Будьте впевнені, що ваш трек повністю відповідає всім прийнятим стандартам гучності (BS.1770-1/2/3) завдяки інтелектуальним інструментам Insight.
 • Аналізуйте свої треки, використовуючи масштабованість метрик і можливість маршрутизації. Вкажіть саме ті метрики, до яких ви звикли, налаштуйте розмір вікна Insight для більш комфортної роботи.
 • Скористайтеся широким набором функцій Insight: високоточний піковий детектор, датчик об’єму та графік, об’ємний приціл, 2D/3D спектрограми, спектральний аналіз.

 


БрейкТвікер (BreakTweaker). BreakTweaker від BT та iZotope – це не просто драм-машина, а повноцінне середовище для розработки ритму, в яких ритм і мелодія єдині.

BreakTweaker робить неможливе: чим довше грає біт, тим глибшим стає його звучання. Використовуйте силу нарізки, щоб створити справжні ритмічні хіти з простих мелодій. Ви знайдете найкращі існуючі бібліотеки семплів барабанів, кураторами яких є BT, iZotope та провідні аудіостудії.

 • Керуйте всіма аспектами звуку: створюйте ритм, змінюючи висоту, ритм і текстуру високоякісного звуку.
 • Експериментуйте більше: використовуйте велику бібліотеку пресетів, семплів і хвильових таблиць, розроблених відомими музикантами та ді-джеями, включаючи BT.
 • Нове та неймовірне: створюйте складні поліритмічні ритми з унікальними налаштуваннями ізоритмії та швидкості відтворення.
 • Ідеальний звук барабана: до ваших послуг повноцінний синтезатор, який допоможе вам створювати найкращі ритми.
 • Повний контроль: тригерні та групові патерни та семпли будь-якої складності за допомогою MIDI-контролера.

 


iZotope Trash — це інструмент для додавання різних звукових ефектів, від збільшення гучності до збільшення глибини ритму. iZotope Trash підтримує операційні системи Windows і MacOS.

Основні переваги:

iZotope Trash – ідеальний вибір для будь-якого музиканта. Легко змінюйте звучання своїх треків за допомогою широкого функціоналу iZotope Trash. Плагін дозволяє використовувати багатосмугове стиснення та спотворення, створювати спотворення, додавати постфільтри тощо.

Підсилюйте звук, змінюйте глибину ритму – експериментуйте для створення оригінального контенту, що запам’ятовується.

Займайтеся студійним редагуванням, не виходячи з дому: просто встановіть iZotope Trash на свій персональний комп’ютер під керуванням Windows або MacOS і починайте творити.

За словами розробників, плагін дозволяє створювати треки з частотою 192кГц і потоком 64-біт. Дане рішення має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому відмінно підійде як професіоналам, так і новачкам, а також надає найінноваційніші технології та інструменти обробки аудіо.

 


iZotope Ozone – це комплексний набір ефективних інструментів, який надає як стандартні функції, так і інноваційні рішення (просунута обробка сигналу, спектральне переформатування, технологія Tonal Balance Control) для якісної обробки звуку.

Основні переваги:

Izotope Ozone – відмінний вибір для будь-якого музиканта або звукорежисера. Додаток Ozone гнучкий і універсальний, що дозволяє досягати неймовірних результатів. Використовуйте перевірені часом методи та інструменти, експериментуйте з абсолютно новими функціями – створюйте дійсно якісний контент.

Озон пропонує все необхідне для обробки як аналогових, так і цифрових сигналів:

 • Обробляйте звук, використовуючи аналогове моделювання із збереженням чіткої лінійної фази.
 • Легко додайте у свої треки тепло, ударність та об’єм.
 • Оновлений лімітер IRC III дозволяє досягати кращої гучності та об’єму із збереженням усіх нюансів звучання.
 • Використовуйте вдосконалений гібридний ревербератор.
 • Вивчіть безліч приміщень для Ревербератора та різноманітні режими Ексайтера.
 • Розширюйте монозвук за допомогою інструменту Stereoize.
 • Легко визначайте піки звучання у режимах True Envelope та Detection Circuit filters (плагін Dynamics).
 • Експериментуйте з новими можливостями Еквалайзера у режимі Mixed-Phase.
 • Відчуйте справді плавний робочий процес.
 • Створюйте якісний контент у кілька разів швидше, використовуючи інтелектуальний майстеринг. Ця функція аналізує звуковий профіль аудіозапису та автоматично створює шаблони для мастерингу, підбирає оптимальні конфігурації тощо.
 • Налаштуйте висоту звучання через спеціальний інструмент Spectral Shaper. Експериментуйте із частотою різних інструментів, не пошкоджуючи вихідний аудіоматеріал.

Особливості Озону:

  • Бібліотека професійних пресетів (понад 250 примірників).
  • Можливість автоматизації та управління маршрутизацією.
  • Підтримка DAW з низькою затримкою.
  • Великий набір інструментів для професійної обробки аудіо.
  • Широке керування робочим процесом.
  • Зручний графічний інтерфейс.

 


iZotope Neutron.Збалансоване поєднання нових інноваційних інструментів мікшування та аналізу Neutron включає новий контроль тонального балансу, вимірювач маскування, змішування кранів, підтримку об’ємного звуку та компонентні плагіни для чудового мікшування. Призначений для зведення та мастерингу музики.

Завдяки плагіну Mix Tap можна направляти аудіосигнал на модулі Tonal Balance Control і Visual Mixer для розширених можливостей обробки. Плагін Tonal Balance Control дозволяє регулювати гучність приладів і еквалайзер на них, при цьому є можливість синхронізувати роботу всіх запущених екземплярів еквалайзера Neutron EQ. Visual Mixer надає можливість мікшувати пісню в інтуїтивно зрозумілому візуальному форматі, розміщуючи треки та їх рівні в просторі.

Neutron також включає в себе Track Assistant, який допомагає аналізувати і налаштовувати параметри звукового сигналу. Модуль може визначати тип інструменту, що використовується, і автоматично встановлювати рівень компресії, еквалайзер та інші параметри. Крім того, в програму входять: gate, еквалайзер, два багатосмугових компресора, багатосмуговий exсiter, transient shaper і лімітер.

 

 


Де купити? Для запитів щодо придбання Зв’яжіться з нами