Allround Automations

Пакет Allround Automations PL/SQL Developer являє собою інтегроване середовище розробки для створення, тестування, налагодження та оптимізації збережених процедурних модулів (stored program units) на мові Oracle PL/SQL, таких, як пакети (packages), тригери та ін.

 

Середовище PL/SQL Developer орієнтується на принципи зручності в роботі, підвищення якості коду та продуктивності програміста, що є ключовою перевагою під час розроблення додатків для платформи Oracle.

Потужний редактор коду PL/SQL. Реалізовані в редакторі вихідних кодів засоби колірного виділення синтаксичних конструкцій, довідка з мов SQL і PL/SQL, описи об’єктів, помічник програміста Code Assistant, підказки щодо компіляції, інструмент оптимізації коду PL/SQL Beautifier, функція Code Contents, функція структурування модулів Code Hierarchy, кнопки огляду модулів, гіпертекстова навігація, бібліотека макросів та безліч інших новаторських інструментів привернуть увагу найвибагливішого користувача. Вся потрібна інформація автоматично з’являється перед користувачем, щойно в ній з’являється необхідність.

Вбудований відладчик володіє всіма можливостями, які тільки може побажати програміст: Step In (входити в процедуру), Step Over (виконати з обходом), Step Out (виконати до виходу з вкладеної процедури), Run Until Exception (виконувати до виключення), точки зупинки, перегляд і встановлення значень змінних, перегляд стека викликів та ін.

Утиліта PL/SQL Beautifier дає змогу відформатувати код мовами SQL і PL/SQL за допомогою набору правил, який гнучко налаштовується. Вигляд коду буде автоматично виправлятися щоразу під час компіляції, збереження або відкриття файлу. Ця функція підвищує продуктивність автора коду і значно покращує читабельність коду PL/SQL під час роботи у великих проектних групах.

Вікно SQL Window дає змогу вводити будь-які вирази SQL, а потім переглядати і редагувати результати їхньої обробки в готовій сітці, що підтримує режим запиту за зразком (Query By Example) для пошуку потрібних записів у наборі результатів. Виконані раніше вирази SQL з буфера історії можна швидко знайти і запустити знову. Редактор для мови SQL надає такі ж багаті можливості, як і редактор PL/SQL Editor.

Direct Oracle Access – це набір інструментів для інтеграції Delphi/C++ Builder від Borland із системою керування баз даних Oracle. Використовуйте можливості Builder Borland і Oracle по максимуму. Створюйте високоефективні додатки з прямим доступом до інтерфейсу Oracle.

Основні переваги Direct Oracle Access:

Відмінна продуктивність

Програмні рішення для проведення транзакцій у режимі онлайн і пакетної обробки зможуть звертатися безпосередньо до Oracle, що гарантує високу швидкість виконання стандартних процесів роботи з БД. Використовуйте можливості вибірки з масивів DML, блоків і таблиць PL/SQL, кешування локальних операторів і прямого завантаження для максимальної оптимізації найважливіших програмних процесів.

Проста інтеграція

Для роботи Direct Oracle Access не знадобляться додаткові рішення (наприклад, BDE або ODBC), необхідні лише Oracle SQL*Net або Net8. Це дає змогу легко і швидко розгорнути додаток, не витрачаючи багато часу на виправлення проблем сумісності з іншим програмним забезпеченням.

Query Reporter – це безкоштовне ефективне рішення для генерації звітів, заснованих на результатах SQL-запитів до бази Oracle. Легко створюйте найрізноманітніші типи звітів: табличні, повні, детальні тощо. Також Query Reporter має широкі можливості для налаштування зовнішнього вигляду звітів: вкажіть необхідний шрифт, вирівнювання, формат, заголовок, поля та інші деталі.

Змінні підстановки

Використовуйте змінні підстановки SQL за необхідності введення користувацьких даних. Налаштуйте формат такої змінної (рядок, число або дата), подання (список або прапорці), її значення за замовчуванням і багато іншого.

Графічний конструктор запитів

Створюйте нові оператори вибору і редагуйте вже готові за допомогою зручного графічного конструктора запитів.

Можливості сумісності

Query Reporter використовує ті самі формати звітів, що й PL/SQL Developer. Запускайте звіти, створені в PL/SQL Developer, через Query Reporter без необхідності мати під рукою копію PL/SQL Developer.

 


Где купить? По вопросам приобретения обращайтесь к нам