Відеоспостереження та фізична охорона

Передові рішення для безпеки відеоспостереження допомагають підприємствам виявляти загрози безпеці та вразливості в режимі реального часу. Вони дозволяють персоналу пом’якшувати ризики, забезпечувати дотримання вимог та ефективно розслідувати шахрайство.

Багатофункціональні відео рішення дозволяють компаніям не просто записувати, а використовувати комплексний підхід до управління безпекою напередодні подій.

Verint визнаний визнаним світовим лідером в області створення інтелектуальних систем відеоспостереження.

Vernit пропонує потужні технології, від збору інформації всередині і зовні приміщень компанії до проведення розслідувань і контролю ефективності відеосистем по всій мережі для підвищення ефективності роботи компанії і якості обслуговування клієнтів.

Рішення Verint включають найсучасніші інструменти розслідування, розроблені спеціально для того, щоб зробити роботу з безпеки більш ефективною та ефективною. До таких засобів відносяться:

Аналітика систем спостереження: виявляє підозрілі рухи і такі аспекти, як напрямок руху і перетин ліній, а також занедбані і забуті об’єкти. Якщо система виявить заздалегідь визначений рух, вона може надсилати SMS або повідомлення електронною поштою відповідному персоналу або системам, пов’язаним з оповіщенням.
Криміналістичне розпізнавання облич: дозволяє шукати та виявляти порушників та осіб, які в’їхали на територію з шахрайськими цілями, заздалегідь виявляючи злочини.

 

Дізнатися більше…