Машинобудування та приладобудування

Продуктовий портфель Idealsoft включає галузеві програмні рішення для проектування об’єктів машинобудування: від розробки концепції до підготовки до виробництва

 

 

 

 

 

САПР машинобудування і приладобудівного напрямку відкривають перед користувачами додаткові можливості в автоматизації повторюваних робочих процесів і вирішенні повсякденних завдань проектування, а також в реалізації проектних ідей і координації команд з будь-яким територіальним розташуванням.

Продуктовий портфель Idealsoft містить галузеві програмні рішення і додатки для архітектурного і цивільного проектування промислових і цивільних об’єктів, включаючи всі необхідні інструменти для проектування будівель, інфраструктури, технологічних об’єктів, їх розрахунку і будівництва.

Idealsoft пропонує рішення для концептуального проектування, швидкого 3D моделювання існуючої інфраструктури на основі даних САПР, швидкої розробки, аналізу та візуалізації декількох варіантів конструкцій виробів.

Переваги застосування:

  • Дизайн на основі інтелектуальної 3D моделі
  • Ефективна взаємодія всіх учасників проекту
    узгодженість змін
  • Централізоване зберігання даних та управління проектами
  • Мінімізація помилок проектування
  • Зниження витрат на зведення об’єктів і підвищення їх якості
  • Підвищення конкурентоспроможності всіх учасників проекту

В основі цього рішення лежить багатофункціональний інструмент для 2D/3D дизайну і реалістичної візуалізації, який має підтримку формату DWG, звичайний російськомовний інтерфейс і прийнятну ціну – ZWCAD.

ZWCAD – відмінна альтернатива AutoCad за дуже привабливою ціною. Постійна ліцензія має невисоку вартість, що в поєднанні з низькими вимогами до обладнання дає довгострокову економію в роботі ZWCAD Зручність роботи забезпечується звичним інтерфейсом і зворотною сумісністю ZWCAD і AutoCAD.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні і задавайте будь-які питання про продукцію машинобудівного та приладобудівного напрямку.