Paessler купує qbilon

Paessler купує qbilon

Категорія: Paessler , Всі новини

Paessler купує qbilon, щоб допомогти клієнтам отримати доступ до ключових ідей для підвищення продуктивності ІТ

 

Paessler AG купує qbilon GmbH, компанію, яка надає платформу для автоматичного збору, аналізу та оптимізації гібридних ІТ-ландшафтів.

Придбання відповідає довгостроковим планам зростання Paessler, спрямованим на надання своїм клієнтам найкращих можливих рішень для моніторингу ІТ, ОТ та IoT, а також подальше розширення своєї присутності, особливо у великому корпоративному сегменті, новими продуктами.

qbilon було засновано у 2019 році чотирма науковими співробітниками з комп’ютерних наук в Університеті Аугсбурга (Німеччина). Ряд відомих компаній в автомобільній, комунальній та обробній галузях зараз використовують qbilon ULTIMATE для аналізу, оптимізації та управління своїми ІТ-ландшафтами.

Завдяки цьому придбанню Paessler додасть рішення щодо прозорості ІТ до свого великого портфоліо послуг. Це включає використання, консолідацію та аналіз наборів даних по всьому ІТ-ландшафту клієнта, забезпечуючи додаткову цінність від архітектури та управління витратами до управління ІТ та аспектів безпеки.

Для компаній це забезпечує повну видимість всього ІТ-середовища та більшу стійкість ІТ-операцій за допомогою вибору хмарних або локальних рішень.

Більше інформації можна знайти тут, а дізнатися більше про qbilon та його продукцію можна на сайті www.qbilon.io.


Потрібна додаткова інформація?