Ми працюємо! Спецумови від AVAST

Ми працюємо! Спецумови від AVAST

Категорія: Avast , Акция , Всі новини

УВАГА! У цей важкий для України час компанія «Ідеалсофт» продовжує працювати для Вас! У зв’язку з воєнним станом можуть виникнути незначні затримки в обробці ваших замовлень. Ми приносимо вибачення.

Зараз для всіх нас важливо відчувати підтримку користуваяів з боку наших Партнерів. На часі пропозиція від одного з лідерів у сфері захисту інформації – компанії Avast:

Продукти Avast Home:

Ціни знижено! 

Продукти Avast Bussiness:

Задля перемоги бізнес повинен працювати. «Ваша допомога сьогодні як ніколи потрібна державі», – наголошує Український уряд.

 

  1. Ліцензії, термін дії яких закінчується в березні – червні, продовжуються на 90 днів (безкоштовно). Нагадування електронною поштою про закінчення терміну дії ліцензії не наберуть чинності до закінчення цих 90 днів.
  2. Ми також пропонуємо всім в Україні, хто в даний час не є клієнтом Avast, безкоштовні ліцензії Avast Business AV  на 50 клієнтів на 1 рік

 

І до інших новин Avast.

Чудова новина – додатковий мобільний захист вже у квітні 2022!

Починаючи з квітня, пакети Essential, Premium і Ultimate Business Security для ПК включатимуть мобільний захист для пристроїв iOS і Android (мобільних пристроїв і планшетів).

Як це буде працювати? За кожну придбану підписку на робочу станцію, користувачі отримають безкоштовний захист свого мобільного пристрою додатково.

(Зверніть увагу, що мобільний захист Avast для пристроїв iOS та Android є некерованою послугою, якою не можна керувати з онлайн-платформи управління Avast Business Hub).

Захист USB.

Ви питали, ми зробили! Пакети Premium і Ultimate Business Security включатимуть нашу найновішу службу захисту USB, яка допоможе користувачам запобігти стороннє втручання до їх USB пристроїв зберігання даних, включаючи флеш-накопичувачі, зовнішні диски, карти пам’яті тощо. Тепер у користувачів є можливість контролювати / блокувати USB-порти, щоб зупинити зараження шкідливими програмами та крадіжку даних.

Нагадуємо: нові рішення для малого бізнесу Avast (Essential, Premium та Ultimate Business Security) недоступні з локальною консоллю Avast Business. Але існуючи користувачі on-Prem Console мають можливість і надалі замовляти нові та оновлювати існуючи ліцензії Avast Business Antivirus, Antivirus Pro та Antivirus Pro Plus.

Новини продуктів AVG Бізнес.

Сервіс AVG Remote Administration більше не підтримується. Що замість нього?

Період підтримки консолі віддаленого адміністрування AVG (RA) закінчився 31 грудня 2021 року. Це означає, що функціональність і ефективність антивірусних клієнтів AVG, пов’язаних з консоллю RA, більше не гарантуються.

ПОТРІБНА ДІЯ: Перемістіть установки AVG AV, керовані з консолі віддаленого адміністрування AVG, до нової консолі управління AVG Cloud якомога швидше, щоб гарантувати, що ваші клієнти продовжують отримувати найвищий рівень безпеки.

Оновлення інтерфейсу AVG Cloud Management Console

Зараз нашим користувачам ми пропонуємо абсолютно нову платформу керування. Насолоджуйтесь покращенною навігацією, новою інформаційною панеллю, швидшим інтерфейсом користувача та переробленою сторінкою пристроїв.

Сторінка “Нові пристрої” – керування будь-якою кількістю пристроїв тепер простіше, ніж будь-коли. На сторінці нових пристроїв користувачі можуть легко й швидко шукати, фільтрувати та сортувати дані.

Сторінка “Нові оповіщення” – всі оповіщення тепер організовані за пріоритетом, тож найбільш пріоритетні оповіщення одразу видно.


Потрібна додаткова інформація?