AVAST – оновлення для надійного забезпечення кібербезпеки

AVAST – оновлення для надійного забезпечення кібербезпеки

Категорія: Avast , Всі новини

Шановні Партнери,

NortonLifeLock Inc. завершила придбання компанії Avast. Оскільки транзакція офіційно закрита, ми раді повідомити вас про інші важливі зміни в бізнесі. Будь ласка, уважно прочитайте цей лист.

“Сьогодні ми святкуємо об’єднання компаній NortonLifeLock та Avast, щоб переосмислити що таке кібербезпека для споживачів та малого бізнесу по всьому світу. Представляємо Gen™.

Що змінилося?

З 12 вересня 2022 року NortonLifeLock і Avast об’єдналися як мультибрендова компанія з новою назвою та логотипом Gen. Наша нова назва компанії натхненна поколіннями людей, яких ми допомагаємо захистити – вчора, сьогодні та завтра.

Gen™. походить від слова «Покоління» – натхненне зв’язком поколінь. Не визначається віком, але ж будь-яка людина пов’язана з цифровим світом. «G» символізує регенерацію та наш безперервний цикл в онлайн-розробці.

Gen – це глобальна компанія, яка працює на Digital Freedom зі зростаючою сім’єю споживчих брендів, включаючи Norton, Avast, LifeLock, Avira, AVG, ReputationDefender та CCleaner. Наша спільна спадщина ґрунтується на забезпеченні безпеки для перших цифрових поколінь. Gen пропонує нашим півмільярдам користувачів провідні технологічні рішення в галузі кібербезпеки, конфіденційності в Інтернеті та захисту особистості, щоб вони могли жити своїм цифровим життям безпечніше, приватно та впевнено сьогодні та протягом наступних поколінь.

Що це означає?

Наразі немає жодних змін до ваших партнерських угод або механізмів виставлення рахунків.

Ця зміна назви компанії та логотипу не впливає на наше сімейство надійних брендів. Оскільки Gen продовжує рости та розвиватися як мультибрендова компанія в одній категорії, ми прагнемо до інтеграції кожного з наших унікальних брендів (Norton, Avast, LifeLock, Avira, AVG, ReputationDefender та CCleaner), щоб допомогти рости та охоплювати нову аудиторію.

New Name: Gen™ (Gen Digital Inc.)
Dual Headquarter Addresses:
• Tempe, AZ (USA) – 60 E Rio Salado Pkwy STE 1000, Tempe, AZ 85281
• Prague (Czech Republic) – Enterprise Office Center Pikrtova 1737/1A 140 00 Prague 4
New Corporate Website: GenDigital.com”

За додатковою інформацією звертайтесь:

orders@idealsoft.com.ua

Головна

+38 044 593-74-76
+38 067 622-45-42


Потрібна додаткова інформація?