Ми працюємо! Спецумови від AnyDesk

Ми працюємо! Спецумови від AnyDesk

УВАГА! У цей важкий для України час компанія «Ідеалсофт» продовжує працювати для Вас! У зв’язку з воєнним станом можуть виникнути незначні затримки в обробці ваших замовлень. Ми приносимо вибачення.

З початку бойових дій в нашій країні змінився звичний порядок ведення бізнесу. Але незалежно від того, чи продовжує ваш бізнес працювати, як і раніше, або у співробітників є необхідність переїхати – підтримувати зв’язок з командою, надавати їй технічну підтримку та доступ до віддалених ресурсів є одним з першочергових завдань, від якого може залежати саме виживання бізнесу.

І безпрецедентну підтримку бізнесу в Україні надає AnyDesk прямо зараз – просто запитайте нас!

AnyDesk – підтримка у воєний час! Та ще – спеціальна ціна!

Ексклюзивні умови придбання – зараз, у військовий час, виробник надає знижку 30%* користувачам свого ПЗ в Україні!

І до пропозиції:  Anydesk Performance – 238.80 EUR  167.16 EUR

* партнерська знижка зберігається

Доступ до будь-якого пристрою в будь-який час і в будь-якому місці, завжди швидко і надійно.

Що ви отримуєте від AnyDesk ?

Неперевершена продуктивність. Низька затримка, швидка передача даних, 60 кадрів в секунду – AnyDesk знає, наскільки це важливо при роботі на віддаленому робочому столі. Ось чому інноваційний кодек DeskRT забезпечує низьку затримку навіть при високій роздільній здатності екрана або на пропускній здатності всього 100 кб /с.
Розрахований на професіоналів, всім це подобається. AnyDesk розроблений з урахуванням потреб ІТ-фахівців і пропонує неперевершений сервіс для тих, хто потребує швидкого, ефективного та надійного віддаленого доступу.
Безпека за промовчанням. AnyDesk використовує банківську технологію TLS 1.2 для захисту комп’ютера від несанкціонованого доступу та алгоритм асиметричного шифрування RSA 2048 для перевірки кожного з’єднання. Сервери AnyDesk також використовують телекомунікаційну технологію Erlang для максимальної надійності.
Мультиплатформна підтримка. AnyDesk працює на різних платформах і операційних системах: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS і Android


Нужна дополнительная информация?