Предложения от вендоров ПО на время военного положения в Украине

УВАГА! У цей важкий для України час компанія «Ідеалсофт» продовжує працювати для Вас! У зв’язку з воєнним станом можуть виникнути незначні затримки в обробці ваших замовлень. Ми приносимо вибачення.

 

Зараз для всіх нас важливо відчувати підтримку бізнесу з боку наших Партнерів. Адже задля перемоги бізнес повинен працювати. «Ваша допомога сьогодні як ніколи потрібна державі», – наголошує Український уряд.

Цей перелік спеціальних умов, що нам надають Партнери, буде оновлюватись – слідкуйте за нашими новинами.

  • Спецумови від AnyDesk – (знижка 30% для користувачів з України) доступ до будь-якого пристрою в будь-який час і в будь-якому місці, завжди швидко і надійно.

  • Спецумови від AVAST– захист інформації

  • Спецумови від AOMEI -збереження даних як від фізичного знищення під час бомбардування, так й від кібернападів

  • Спецумови від RIZOM LAB –  графічний редактор RizomUV (раніше Unfold 3D) для розрахунку автоматичного сканування UV-координат

 

УМОВИ пропозицій:

 


 

Спецумови від AnyDesk

AnyDesk – підтримка у воєний час! Доступ до будь-якого пристрою в будь-який час і в будь-якому місці, завжди швидко і надійно.

Ексклюзивні умови придбання – зараз, у військовий час, виробник надає знижку 30%* користувачам свого ПЗ в Україні!

І до пропозиції:  Anydesk Performance – 238.80 EUR  167.16 EUR

* партнерська знижка зберігається

Що ви отримуєте від AnyDesk ?

Неперевершена продуктивність. Низька затримка, швидка передача даних, 60 кадрів в секунду – AnyDesk знає, наскільки це важливо при роботі на віддаленому робочому столі. Ось чому інноваційний кодек DeskRT забезпечує низьку затримку навіть при високій роздільній здатності екрана або на пропускній здатності всього 100 кб /с.

Розрахований на професіоналів, всім це подобається. AnyDesk розроблений з урахуванням потреб ІТ-фахівців і пропонує неперевершений сервіс для тих, хто потребує швидкого, ефективного та надійного віддаленого доступу.

Безпека за промовчанням. AnyDesk використовує банківську технологію TLS 1.2 для захисту комп’ютера від несанкціонованого доступу та алгоритм асиметричного шифрування RSA 2048 для перевірки кожного з’єднання. Сервери AnyDesk також використовують телекомунікаційну технологію Erlang для максимальної надійності.

Мультиплатформна підтримка. AnyDesk працює на різних платформах і операційних системах: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS і Android


Спецумови від AVAST

На часі пропозиція від одного з лідерів у сфері захисту інформації – компанії Avast:

Продукти Avast Home:

Ціни знижено! Всі продукти ви можете отримати за ціною виробника!

Продукти Avast Bussiness:

Ліцензії, термін дії яких закінчується в березні – червні, продовжуються на 90 днів (безкоштовно). Нагадування електронною поштою про закінчення терміну дії ліцензії не наберуть чинності до закінчення цих 90 днів.

Ми також пропонуємо всім в Україні, хто в даний час не є клієнтом Avast, безкоштовні ліцензії Avast Business AV  на 50 клієнтів на 1 рік

І до інших новин Avast.

Чудова новина – додатковий мобільний захист вже у квітні 2022!

Починаючи з квітня, пакети Essential, Premium і Ultimate Business Security для ПК включатимуть мобільний захист для пристроїв iOS і Android (мобільних пристроїв і планшетів).

Як це буде працювати? За кожну придбану підписку на робочу станцію, користувачі отримають безкоштовний захист свого мобільного пристрою додатково.

(Зверніть увагу, що мобільний захист Avast для пристроїв iOS та Android є некерованою послугою, якою не можна керувати з онлайн-платформи управління Avast Business Hub).

Захист USB.

Ви питали, ми зробили! Пакети Premium і Ultimate Business Security включатимуть нашу найновішу службу захисту USB, яка допоможе користувачам запобігти стороннє втручання до їх USB пристроїв зберігання даних, включаючи флеш-накопичувачі, зовнішні диски, карти пам’яті тощо. Тепер у користувачів є можливість контролювати / блокувати USB-порти, щоб зупинити зараження шкідливими програмами та крадіжку даних.

Нагадуємо: нові рішення для малого бізнесу Avast (Essential, Premium та Ultimate Business Security) недоступні з локальною консоллю Avast Business. Але існуючи користувачі on-Prem Console мають можливість і надалі замовляти нові та оновлювати існуючи ліцензії Avast Business Antivirus, Antivirus Pro та Antivirus Pro Plus.

Новини продуктів AVG Бізнес.

Сервіс AVG Remote Administration більше не підтримується. Що замість нього?

Період підтримки консолі віддаленого адміністрування AVG (RA) закінчився 31 грудня 2021 року. Це означає, що функціональність і ефективність антивірусних клієнтів AVG, пов’язаних з консоллю RA, більше не гарантуються.

ПОТРІБНА ДІЯ: Перемістіть установки AVG AV, керовані з консолі віддаленого адміністрування AVG, до нової консолі управління AVG Cloud якомога швидше, щоб гарантувати, що ваші клієнти продовжують отримувати найвищий рівень безпеки.

Оновлення інтерфейсу AVG Cloud Management Console

Зараз нашим користувачам ми пропонуємо абсолютно нову платформу керування. Насолоджуйтесь покращенною навігацією, новою інформаційною панеллю, швидшим інтерфейсом користувача та переробленою сторінкою пристроїв.

Сторінка “Нові пристрої” – керування будь-якою кількістю пристроїв тепер простіше, ніж будь-коли. На сторінці нових пристроїв користувачі можуть легко й швидко шукати, фільтрувати та сортувати дані.

Сторінка “Нові оповіщення” – всі оповіщення тепер організовані за пріоритетом, тож найбільш пріоритетні оповіщення одразу видно.


Спецумови від AOMEI

Важливою запорукою роботи бізнесу є збереження даних як від фізичного знищення під час бомбардування, так й від кібернападів, які поширюються зараз.

Наразі компанія AOMEI пропонує прості інструменти для керування та збереження даних за спеціальними цінами.

ВСІ ЦІНИ НАДАЮТЬСЯ ЗА ЗАПИТОМ! ЗАПИТУЙТЕ – МИ ПРАЦЮЄМО!

 


Спецумови від RIZOM LAB

Важливою запорукою роботи бізнесу є збереження даних як від фізичного знищення під час бомбардування, так й від кібернападів, які поширюються зараз.

Ексклюзивні умови придбання – зараз, у військовий час, виробник надає знижку 20%* користувачам свого ПЗ в Україні!

І до пропозиції:

RizomUV Virtual Spaces – 418.80 Евро 335.00 Евро (1 токен, 1 рік)
RizomUV Real Spaces – 718.80 Евро 575.00 Евро (1 токен, 1 рік)

* партнерська знижка зберігається

Наразі компанія Rizom Lab пропонує RizomUV (раніше Unfold 3D) – графічний редактор для розрахунку автоматичного сканування UV-координат за спеціальними цінами.

ВСІ ЦІНИ НАДАЮТЬСЯ ЗА ЗАПИТОМ! ЗАПИТУЙТЕ – МИ ПРАЦЮЄМО!