Оновлення Perforce

Оновлення Perforce

TotalView 2023.4

TotalView 2023.4 додає нові розширені функції налагодження, що дозволяють користувачам налагоджувати асемблерний код на рівні інструкцій і переглядати дані в регістрах процесора. Розширена підтримка налагодження контейнерів C++ та ітераторів також була додана до цього випуску. Додано офіційну підтримку NVIDIA CUDA 12, а також виправлення помилок, оновлення безпеки та інші різноманітні покращення.

Stingray 2023.2

Stingray 2023.2 включає декілька виправлень, оновлень безпеки та покращень у наступних модулях: Grid, GridEx, FoundationEx, Toolkit, Views і Utils.

JViews 9.4

JViews продовжує надавати найповніший у галузі набір графічних інструментів Java для створення складних високоінтерактивних, високографічних та високопродуктивних дисплеїв. JViews 9.4 містить новий плагін GraphLayout Eclipse Plugin та оновлену підтримку Eclipse. Випуск також містить виправлення помилок, запропоновані користувачами, оновлення безпеки та інші різноманітні покращення.

Це ще не все – новий випуск PV-WAVE вже на підході, з оновленнями для Red Hat Enterprise Linux 9, Windows 11 та Visual Studio 2019 і Visual Studio 2022. Не забудьте подивитися на останні вдосконалення цього інструменту візуального аналізу даних у першому кварталі.


Потрібна додаткова інформація?