Нові назви для продуктів Avast Business

Нові назви для продуктів Avast Business

Category : Avast , Всі новини

Ми хотіли б повідомити вам про важливе оновлення назв продуктів, пов’язаних з антивірусними продуктами Avast Business. У рамках постійного прагнення до оптимізації портфоліо та підвищення операційної ефективності Avast скорочує кількість застарілих товарних позицій і вводить нові назви. Ці зміни набудуть чинності 27 березня 2024 року.

Чого очікувати?

Цей процес буде автоматичним, жодних дій з боку користувача не потрібно.

Характеристики та ціни перейменованих товарів не зміняться: Avast хоче запевнити вас, що, незважаючи на зміну назви продукту, функції та ціни на продукти залишаться незмінними.

Спрощене портфоліо рішень з продуктами для Avast Business On-premise Management Console:

  • Avast Business Antivirus –> Avast Business Antivirus (локальний)
  • Avast Business Antivirus Pro –> Avast Business Antivirus Pro (локальний)
  • Avast Business Antivirus Pro Plus –> Avast Business Antivirus Pro Plus (On-Premise)

*Avast Business Antivirus Pro (On-Premise) буде єдиним варіантом продукту, доступним для першого придбання у партнера Avast (він не буде доступний на avast.com). Усі три нові варіанти продуктів можна буде поновлювати.

Графік переходу

Нові назви продуктів будуть впроваджені 27 березня 2024 року. Avast передбачив цей перехідний період, щоб надати вам достатньо часу для відповідного оновлення ваших систем і процесів.

Що вам потрібно зробити

Будь ласка, внесіть будь-які необхідні зміни у ваші внутрішні системи, документацію або процеси, щоб відобразити нові назви SKU.


Потрібна додаткова інформація?