Локализация Jira Data Center доступна для загрузки

Локализация Jira Data Center доступна для загрузки

Рубрики :Atlassian , Все новости

Вихід нової версії української локалізації для Jira Data Center

Компанія «Софтліст» оголошує про вихід оновленої версії українського мовного пакету локалізації для системи управління проектами та agile-розробки Atlassian Jira.

Основним нововведенням релізу є сумісність плагіна української локалізації з Jira Data Center.

Варіант розгортання Jira Data Center призначений для забезпечення високої доступності, продуктивності, безпеки і можливості аварійного відновлення при використанні власного центру обробки даних.

Тепер, завдяки сумісності «Ukrainian language pack» з рішенням Jira Data Center, великі корпоративні клієнти і державні організації можуть скористатися україномовним інтерфейсом.

Український переклад охоплює всі інтерфейси системи, в т.ч. роботу з задачами, kanban- і scrum-дошки, клієнтський портал, інтерфейс «агента», системні меню адміністрування, поштові повідомлення.

Також, локалізація допоможе Atlassian Jira повністю відповідати вимогам українського законодавства щодо наявності користувацького інтерфейсу державною мовою в програмних продуктах, які реалізуються в Україні.

На даний момент плагін української локалізації доступний у версіях Server і Data Center для наступних програмних продуктів Atlassian: Jira Core, Jira Software та Jira Service Desk.

Ознайомитися з офіційною документацією і встановити плагін можна на Atlassian Marketplace за посиланням – https://marketplace.atlassian.com/apps/1222086/ukrainian-language-pack-for-Jira


Нужна дополнительная информация?