Локализация Jira Data Center доступна для загрузки

Локализация Jira Data Center доступна для загрузки

Вихід нової версії української локалізації для Jira Data Center

Компанія «Софтліст» оголошує про вихід оновленої версії українського мовного пакету локалізації для системи управління проектами та agile-розробки Atlassian Jira.

Основним нововведенням релізу є сумісність плагіна української локалізації з Jira Data Center.

Варіант розгортання Jira Data Center призначений для забезпечення високої доступності, продуктивності, безпеки і можливості аварійного відновлення при використанні власного центру обробки даних.

Тепер, завдяки сумісності «Ukrainian language pack» з рішенням Jira Data Center, великі корпоративні клієнти і державні організації можуть скористатися україномовним інтерфейсом.

Український переклад охоплює всі інтерфейси системи, в т.ч. роботу з задачами, kanban- і scrum-дошки, клієнтський портал, інтерфейс «агента», системні меню адміністрування, поштові повідомлення.

Також, локалізація допоможе Atlassian Jira повністю відповідати вимогам українського законодавства щодо наявності користувацького інтерфейсу державною мовою в програмних продуктах, які реалізуються в Україні.

На даний момент плагін української локалізації доступний у версіях Server і Data Center для наступних програмних продуктів Atlassian: Jira Core, Jira Software та Jira Service Desk.

Ознайомитися з офіційною документацією і встановити плагін можна на Atlassian Marketplace за посиланням – https://marketplace.atlassian.com/apps/1222086/ukrainian-language-pack-for-Jira


Потрібна додаткова інформація?